De Ultra vervangingsbladen (zwarte bladen) hebben een speciale warmtebehandeling ondergaan, waardoor het staal een hoger koolstofgehalte heeft.
Voordelen:
| EAN | 9009258763409 |
| Mesdikte | 0,7 mm |
| Meslengte | 125 mm |
| Mesbreedte | 25 mm |
| Uitvoering | Ultra |
| Segmenten | |
| Producttype | Reservebladen |
| Aantal segmenten | 7 |
| VPE | 10 Verpakkingen |