Inclusief 2 ultra reservemesjes in het reservemagazijn
| EAN | 9009258716955 |
| Breedte | 18 mm |
| Totale lengte | 155 mm |
| Gewicht | 115 g |
| Mesdikte | 0,6 mm |
| Meslengte | 100 mm |
| Mesbreedte | 18 mm |
| Opmerkingstekst | Inclusief 2 ultra reservemesjes in het reservemagazijn |
| Producttype | Stanleymes / snijmes |
| Aantal segmenten | 8 |
| VPE | 25 Stuk |