Zonder reservemagazijn en reservemesjes
| EAN | 9009258950069 |
| Breedte | 18 mm |
| Totale lengte | 160 mm |
| Gewicht | 89 g |
| Mesdikte | 0,5 mm |
| Meslengte | 100 mm |
| Mesbreedte | 18 mm |
| Opmerkingstekst | Zonder reservemagazijn en reservemesjes |
| Producttype | Stanleymes / snijmes |
| Aantal segmenten | 8 |
| VPE | 10 Stuk |