Inclusief 1 reservemesje in het reservemagazijn.
| EAN | 9009258763256 |
| Breedte | 18 mm |
| Totale lengte | 170 mm |
| Gewicht | 78 g |
| Mesdikte | 0,6 mm |
| Meslengte | 100 mm |
| Mesbreedte | 18 mm |
| Alternatief artikel voor | 0710410180000 1 |
| Opmerkingstekst | Inclusief 1 reservemesje in het reservemagazijn. |
| Producttype | Stanleymes / snijmes |
| Aantal segmenten | 8 |
| VPE | 25 Stuk |