De reservemesjes (witte mesjes) zijn speciaal ontworpen voor een bijzonder lange levensduur met een uitstekende snijefficiëntie voor nauwkeuriger afvangen en snijden van het snijmateriaal. De uitstekende staalkwaliteit en het dubbele 2-fasen slijpen garanderen maximale prestaties.
| EAN | 9009258763300 |
| Mesdikte | 0,7 mm |
| Meslengte | 125 mm |
| Mesbreedte | 25 mm |
| Uitvoering | Blank staal |
| Segmenten | |
| Producttype | Reservebladen |
| Aantal segmenten | 7 |
| VPE | 10 Verpakkingen |