| Art.nr. | Geschikt voor | Nominale Ø | d | d1 | h | VPE | |
|
Schroefdraad M 5
|
5
|
5,5 mm
|
10 mm
|
1 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 6
|
6
|
6,6 mm
|
12 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 8
|
8
|
9 mm
|
16 mm
|
1,6 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 10
|
10
|
11 mm
|
20 mm
|
2 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 12
|
12
|
13,5 mm
|
24 mm
|
2,5 mm
|
500 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 16
|
16
|
17,5 mm
|
30 mm
|
3 mm
|
250 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 20
|
20
|
22 mm
|
37 mm
|
3 mm
|
250 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 22
|
22
|
24 mm
|
39 mm
|
3 mm
|
100 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 24
|
24
|
26 mm
|
44 mm
|
4 mm
|
100 Stuk
|
||
|
Schroefdraad M 30
|
30
|
33 mm
|
56 mm
|
4 mm
|
100 Stuk
|
Vlakke schijven productklasse C
Schijf in hardheidsklasse 100HV zijn geschikt voor:
Vervangt DIN 126 I Nominale maten gebaseerd op draaddiameter I Hardheidsbereik voor 100HV gewijzigd I Schijfdiktes vanaf 42 mm gewijzigd.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| Sterkte | 100 HV |
| ISO | 7091 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9010685356058 |
| d | 5,5 mm |
| d1 | 10 mm |
| Geschikt voor | Schroefdraad M 5 |
| h | 1 mm |
| Nominale Ø | 5 |
| Opmerkingstekst | Vervangt DIN 126 I Nominale maten gebaseerd op draaddiameter I Hardheidsbereik voor 100HV gewijzigd I Schijfdiktes vanaf 42 mm gewijzigd. |
| VPE | 1000 Stuk |