| Art.nr. | Uitvoering | Hoogte | Korrelgrootte | Ø | Opname | |
|
A16P4B84
|
55 mm
|
16
|
110 - 100 mm
|
22,23 mm
|
||
|
A36O4B84
|
55 mm
|
36
|
110 - 100 mm
|
22,23 mm
|
||
|
A16P4B84
|
50 mm
|
16
|
100 - 80 mm
|
M14 mm
|
||
|
A36O4B84
|
50 mm
|
36
|
100 - 80 mm
|
M14 mm
|
| EAN | 9009258220957 |
| Opname | 22,23 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Korrelgrootte | 16 |
| Ø | 110 - 100 mm |
| Uitvoering | A16P4B84 |
| Korreltype | Korund |
| VPE | 10 Stuk |