| Art.nr. | Werklengte | Ø | Schacht-Ø | Totale lengte | VPE | |
|
160 mm
|
6 mm
|
Zylindrisch mm
|
235 mm
|
10 Stuk
|
||
|
160 mm
|
8 mm
|
7 Sechskant mm
|
235 mm
|
10 Stuk
|
||
|
160 mm
|
10 mm
|
9 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
12 mm
|
11 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
14 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
16 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
18 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
20 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
22 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
||
|
160 mm
|
24 mm
|
13 Sechskant mm
|
235 mm
|
5 Stuk
|
0616 235 060 met ronde schacht
| EAN | 9009258947472 |
| Werklengte | 390 mm |
| Totale lengte | 460 mm |
| Schacht-Ø | 12 Sechskant mm |
| Ø | 14 mm |
| Opmerkingstekst | 0616 235 060 met ronde schacht |
| Geschikt voor machinetype | Boormachine, Accu-boorschroefmachine |
| Te bewerken materiaal | Hout |
| VPE | 5 Stuk |