| EAN | 4966376402946 |
| Model | WH18DC |
| Fabrikantscode | WH18DCW2Z |
| Aantal slagen onbelast hoog | 0-4.000 min |
| Aantal slagen onbelast laag | 0-1.900 min |
| Capaciteit harde bout | M5-M14 mm |
| Capaciteit houtschroeven | 4-10 mm |
| Capaciteit standaard bout | M5-M18 mm |
| Capaciteit zelfborende schroeven | 3.5-6 mm |
| Geluidssterkte (Lwa) | 74.8 dB(A) |
| Gewicht | 1.6 kg |
| Hoogte | 241 mm |
| Lengte | 114 mm |
| Max. aandraaimoment | 210 Nm |
| Max. aandraaimoment zacht | 69 Nm |
| Motor zonder koolborstels | Y |
| Motorrem | Y |
| Toerental onbelast hoog | 0-3.400 min |
| Toerental onbelast laag | 0-900 min |
| VPE | 1 Stuk |