| Art.nr. | Hoogte | Korrelgrootte | max. Toerentallen | Ø | VPE | |
|
20 mm
|
medium
|
17100 1/min
|
40 mm
|
10 Stuk
|
||
|
20 mm
|
fijn
|
17100 1/min
|
40 mm
|
10 Stuk
|
||
|
30 mm
|
grof
|
11500 1/min
|
60 mm
|
1 Stuk
|
||
|
30 mm
|
medium
|
11500 1/min
|
60 mm
|
10 Stuk
|
||
|
30 mm
|
fijn
|
11500 1/min
|
60 mm
|
10 Stuk
|
||
|
40 mm
|
grof
|
8600 1/min
|
80 mm
|
10 Stuk
|
||
|
40 mm
|
medium
|
8600 1/min
|
80 mm
|
10 Stuk
|
||
|
40 mm
|
fijn
|
8600 1/min
|
80 mm
|
10 Stuk
|
| EAN | 9009258420296 |
| aanbev. Snelheden | 7500 1/min |
| Hoogte | 20 mm |
| Korrelgrootte | medium |
| max. Toerentallen | 17100 1/min |
| Schachtlengte | 40 mm |
| Schacht-Ø | 6 mm |
| Ø | 40 mm |
| Korreltype | Korund |
| VPE | 10 Stuk |