Zachte non-woven schuurschijf voor flexibele bewerking van een breed scala aan materialen.
Vrij van corrosieve bestanddelen. Vrij van ijzer, zwavel en chloor (≤ 0,1%).
Toepassingsgebieden:
Voordelen:
Aantekening:
Met opnamedoorn, artikelnr. 0666 913 652 kan worden gebruikt.
Let op: Gebruik machines met snelheidsregeling!
| EAN | 9010685585434 |
| Opname | 13 |
| Boring | 13 mm |
| aanbev. Snelheden | 1300 - 2300 1/min |
| Korrelgrootte | 180/middelgroot |
| max. Toerentallen | 3200 1/min |
| Sterkte | 8 mm |
| Ø | 150 mm |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik machines met snelheidsregeling! |
| VPE | 10 Stuk |