Zacht maar extreem sterk schuurvlies om het schuurpatroon gemakkelijk te egaliseren. Vrij van corrosieve bestanddelen. Vrij van ijzer, zwavel en chloor (≤ 0,1%).
Toepassingsgebieden:
Aantekening:
Alleen met opnamedoorn, artikelnr. 0666 913 652, kan worden gebruikt
Voordelen:
Let op: Gebruik machines met snelheidsregeling!
| EAN | 9010685223978 |
| Opname | 13 |
| Boring | 13 mm |
| aanbev. Snelheden | 3000 1/min |
| Korrelgrootte | 180-280 gemiddeld |
| max. Toerentallen | 6000 1/min |
| Sterkte | 19 mm |
| Ø | 150 mm |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik machines met snelheidsregeling! |
| VPE | 5 Stuk |