| Art.nr. | Sterkte | Boring | Ø | Opname | |
|
13 mm
|
22,23 mm
|
125 mm
|
22,23
|
||
|
12 mm
|
13 mm
|
150 mm
|
13
|
Flexibel, zacht en agressief schuren.
Toepassingsgebied:
Gemakkelijk verwijderen van aanslag, verf en coatings. Fijnslijpen van alle metalen
Voordelen:
Zacht slijpen voor comfortabel werken, Bestand tegen verstopping, Gelijkmatig slijpen van oppervlakken
Attentie: Gebruik een snelheidsgeregelde haakse slijper!
Kan alleen worden gebruikt met een standaard M14-klemmoer (bijv. 4696 500 3) en niet met snelspanmoeren!
| EAN | 9009258968903 |
| Opname | 22,23 |
| Boring | 22,23 mm |
| aanbev. Snelheden | 3000 1/min |
| Korrelgrootte | 220 |
| max. Toerentallen | 6000 1/min |
| Sterkte | 13 mm |
| Ø | 125 mm |
| Opmerkingstekst | Attentie: Gebruik een snelheidsgeregelde haakse slijper! Kan alleen worden gebruikt met een standaard M14-klemmoer (bijv. 4696 500 3) en niet met snelspanmoeren! |
| VPE | 5 Stuk |