| Art.nr. | Sterkte | Ø | |
|
5 mm
|
115 mm
|
||
|
10 mm
|
115 mm
|
||
|
10 mm
|
125 mm
|
Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling!
| EAN | 9009258561005 |
| Opname | 22,23 mm |
| Boring | 22,23 mm |
| max. Toerentallen | 5.000 1/min |
| Sterkte | 10 mm |
| Ø | 125 mm |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling! |
| VPE | 10 Stuk |