| Art.nr. | Sterkte | Toepassing | Hartheid | Korrelgrootte | |
|
6 mm
|
Besloten ruimtes
|
6AMD
|
280
|
||
|
6 mm
|
Besloten ruimtes
|
3SFN
|
600
|
||
|
12 mm
|
Oppervlakte- / rondslijpen
|
6AMD
|
280
|
||
|
12 mm
|
Oppervlakte- / rondslijpen
|
3SFN
|
600
|
Aantekening:
Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling!
| EAN | 9009258561029 |
| Toepassing | Besloten ruimtes |
| Opname | 22,23 mm |
| Boring | 22,23 mm |
| Hartheid | 6AMD |
| Korrelgrootte | 280 |
| max. Toerentallen | 5.000 1/min |
| Sterkte | 6 mm |
| Ø | 125 mm |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling! |
| VPE | 5 Stuk |