| Art.nr. | Uitvoering | Korrelgrootte | |
|
A100
|
A100/220
|
||
|
A60
|
A65/320
|
||
|
A45
|
A45/400
|
||
|
A16
|
A16/1.200
|
Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling!
| EAN | 9009258560947 |
| Opname | 22,23 mm |
| Boring | 22,23 mm |
| Korrelgrootte | A100/220 |
| max. Toerentallen | 7.000 1/min |
| Ø | 115 mm |
| Uitvoering | A100 |
| Korreltype | Trizact |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling! |
| VPE | 10 Stuk |