Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling!
| EAN | 9009258560893 |
| Opname | 22,23 mm |
| Boring | 22,23 mm |
| Korrelgrootte | 80 |
| max. Toerentallen | 7.000 1/min |
| Ø | 115 mm |
| Korreltype | Keramisch korund |
| Opmerkingstekst | Let op: Gebruik een haakse slijper met toerentalregeling! |
| VPE | 10 Stuk |