| Art.nr. | Benaming | Korrelgrootte | VPE | |
|
7440 A/MED bruin
|
ongeveer. P320 - P360
|
20 Stuk
|
||
|
7446 S/MED grijs
|
ongeveer. P320 - P360
|
40 Stuk
|
||
|
7447 A/VFN rood
|
ongeveer. P600 - P800
|
20 Stuk
|
||
|
7448 S/UFN grijs
|
ongeveer. P2500
|
20 Stuk
|
||
|
7498 F/SFN wit
|
ongeveer. P2000
|
20 Stuk
|
| EAN | 9009258418545 |
| Benaming | 7440 A/MED bruin |
| Breedte | 158 mm |
| Korrelgrootte | ongeveer. P320 - P360 |
| Lengte | 224 mm |
| Korreltype | Korund |
| Alternatief artikel voor | 9967629080000 1 |
| VPE | 20 Stuk |