Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De afbraamschijf Stahl is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags slijpwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Highlights:
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258219159 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 6 mm |
| Ø | 150 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal |
| Specificatie | A 24-T-BF-80 |
| VPE | 25 Stuk |