| Art.nr. | Lengte | ISK | Meslengte | |
|
218 mm
|
10 mm
|
175 mm
|
||
|
151 mm
|
2 mm
|
125 mm
|
||
|
151 mm
|
2,5 mm
|
125 mm
|
||
|
151 mm
|
3 mm
|
125 mm
|
||
|
151 mm
|
4 mm
|
125 mm
|
||
|
184 mm
|
5 mm
|
150 mm
|
||
|
184 mm
|
6 mm
|
150 mm
|
||
|
218 mm
|
8 mm
|
175 mm
|
| EAN | 9009258573886 |
| Greepbreedte | 15 mm |
| Handgreeplengte | 60 mm |
| ISK | 3 mm |
| Meslengte | 125 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Alternatief artikel voor | 9966300002000 1 |
| VPE | 1 Stuk |