Het schroefanker is een innovatief bevestigingssysteem voor het bevestigen van montagedelen aan beton en ander massief metselwerk. Wanneer het schroefanker wordt vastgeschroefd, snijdt het met zijn zaagtandachtige schroefdraad een draad in het boorgat en creëert het een vorm- en uitzettingsdrukvrije verbinding. Het extra korte ontwerp voorkomt wapeningstreffers en is ongeëvenaard qua snelheid van installatie.
Voordelen:
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9010685566969 |
| Boor-Ø | 6 mm |
| h1 | 28 mm |
| l | 35 mm |
| Nominale Ø | 6,0 |
| SW | 10 |
| t | 3 mm |
| h (nom) | 25 mm |
| Alternatief artikel voor | 0901406055000 100 |
| VPE | 100 Stuk |