| Art.nr. | t | Nominale Ø | l | SW | VPE | |
|
15/5/- mm
|
6,0
|
50 mm
|
13
|
100 Stuk
|
||
|
25/15/5 mm
|
6,0
|
60 mm
|
13
|
100 Stuk
|
||
|
35/25/15 mm
|
6,0
|
70 mm
|
13
|
100 Stuk
|
||
|
25/15/5 mm
|
8,0
|
70 mm
|
13
|
50 Stuk
|
||
|
35/25/15 mm
|
8,0
|
80 mm
|
13
|
50 Stuk
|
||
|
35/15/5 mm
|
10,0
|
90 mm
|
15
|
50 Stuk
|
||
|
45/25/15 mm
|
10,0
|
100 mm
|
15
|
50 Stuk
|
||
|
65/45/35 mm
|
10,0
|
120 mm
|
15
|
50 Stuk
|
Het schroefanker is een innovatief bevestigingssysteem voor het bevestigen van montagedelen aan beton en ander massief metselwerk. Wanneer het schroefanker wordt vastgeschroefd, snijdt het met zijn zaagtandachtige schroefdraad een draad in het boorgat en creëert het een vorm- en uitzettingsdrukvrije verbinding.
Voordelen:
| Materiaal | RVS A4 |
| EAN | 9010685567867 |
| Boor-Ø | 10 mm |
| h1 | 65/85/95 mm |
| l | 100 mm |
| Nominale Ø | 10,0 |
| SW | 15 |
| t | 45/25/15 mm |
| h (nom) | 55/75/85 mm |
| Schijfdiameter | 20 mm |
| Alternatief artikel voor | 0901612105000 25 |
| VPE | 50 Stuk |