MMS-plus V Insteekanker met metr. Aansluitschroefdraad
Aandrijving: Zeskant
Brandweerstandsklasse R120
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258767452 |
| d | 14,0 mm |
| d1 | 16 mm |
| Draad-Øl | M16 x 40 |
| h | 115/100 mm |
| h1 | 125/110 mm |
| l | 150 mm |
| Nominale Ø | 16,0 |
| SW | 12 |
| t | 20/35 mm |
| Toelating | - |
| VPE | 10 Stuk |