| Art.nr. | Nominale Ø | d | l | h | VPE | |
|
5,0
|
4,0 mm
|
50 mm
|
35 mm
|
200 Stuk
|
||
|
6,0
|
5,0 mm
|
40 mm
|
35 mm
|
100 Stuk
|
||
|
6,0
|
5,0 mm
|
50 mm
|
45/35 mm
|
100 Stuk
|
||
|
6,0
|
5,0 mm
|
60 mm
|
45/35 mm
|
100 Stuk
|
||
|
7,5
|
6,0 mm
|
60 mm
|
55/35 mm
|
50 Stuk
|
MMS-plus P, ronde kop
Brandweerstandsklasse R120
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258766950 |
| Aandrijving | T-20 |
| d | 4,0 mm |
| d2 | 7,9 mm |
| h | 35 mm |
| h1 | 40 mm |
| Kop-Ø | 7,9 mm |
| l | 50 mm |
| Nominale Ø | 5,0 |
| t | 15 mm |
| Toelating | - |
| VPE | 200 Stuk |