| Art.nr. | Nominale Ø | d | d1 | s | h | VPE | |
|
M 10
|
10,5 mm
|
23 mm
|
2,5 mm
|
3,2 mm
|
500 Stuk
|
||
|
M 12
|
13 mm
|
29 mm
|
3 mm
|
3,95 mm
|
250 Stuk
|
||
|
M 14
|
15 mm
|
35 mm
|
3,5 mm
|
4,65 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 16
|
17 mm
|
39 mm
|
4 mm
|
5,25 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 20
|
21 mm
|
45 mm
|
5 mm
|
6,4 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 24
|
25 mm
|
56 mm
|
6 mm
|
7,75 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 5
|
5,3 mm
|
11 mm
|
1,2 mm
|
1,55 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
M 6
|
6,4 mm
|
14 mm
|
1,5 mm
|
2 mm
|
1000 Stuk
|
||
|
M 8
|
8,4 mm
|
18 mm
|
2 mm
|
2,6 mm
|
1000 Stuk
|
| Materiaal | Veerstaal |
| Oppervlakte | Zinklamel (G321A) |
| DIN | 6796 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258392890 |
| d | 5,3 mm |
| d1 | 11 mm |
| h | 1,55 mm |
| Nominale Ø | M 5 |
| s | 1,2 mm |
| VPE | 1000 Stuk |