| Art.nr. | Nominale Ø | d | d1 | s | h | VPE | |
|
M 10
|
10,5 mm
|
23 mm
|
2,5 mm
|
3,2 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 12
|
13 mm
|
29 mm
|
3 mm
|
3,95 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 14
|
15 mm
|
35 mm
|
3,5 mm
|
4,65 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 16
|
17 mm
|
39 mm
|
4 mm
|
5,25 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 20
|
21 mm
|
45 mm
|
5 mm
|
6,4 mm
|
100 Stuk
|
||
|
M 24
|
25 mm
|
56 mm
|
6 mm
|
7,75 mm
|
50 Stuk
|
||
|
M 3
|
3,2 mm
|
7 mm
|
0,6 mm
|
0,85 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 4
|
4,3 mm
|
9 mm
|
1 mm
|
1,3 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 5
|
5,3 mm
|
11 mm
|
1,2 mm
|
1,55 mm
|
200 Stuk
|
||
|
M 6
|
6,4 mm
|
14 mm
|
1,5 mm
|
2 mm
|
200 Stuk
|
Vergeleken met materiaal 1.4310 (roestvrij verenstaal) hebben de materialen A2 en A4 een verminderde veerkracht.
Opspanschijven van het materiaal 1.4310 zijn op aanvraag verkrijgbaar voor de diameters M3 - M12.
| Materiaal | RVS A2 |
| DIN | 6796 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258393255 |
| d | 3,2 mm |
| d1 | 7 mm |
| h | 0,85 mm |
| Nominale Ø | M 3 |
| s | 0,6 mm |
| Opmerkingstekst | Vergeleken met materiaal 1.4310 (roestvrij verenstaal) hebben de materialen A2 en A4 een verminderde veerkracht. Opspanschijven van het materiaal 1.4310 zijn op aanvraag verkrijgbaar voor de diameters M3 - M12. |
| VPE | 200 Stuk |