| Art.nr. | Sterkte | Ø | VPE | |
|
6 mm
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
8 mm
|
180 mm
|
10 Stuk
|
Toepassingsgebied:
Beschrijving:
De 2in1 afbraamschijf is de perfecte allrounder voor dagelijks gebruik en biedt solide kwaliteit voor alledaags schuurwerk.
Ideaal voor gebruikers die waar voor hun geld zoeken.
Highlights:
| Vorm | F27 |
| EAN | 9009258219203 |
| Opname | 22,23 mm |
| Sterkte | 6 mm |
| Ø | 115 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Korund |
| voor materiaal | Staal, Inox |
| Specificatie | A 24-S-BF-80 |
| VPE | 25 Stuk |