| Art.nr. | Korrelgrootte | Ø | VPE | |
|
120
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
36
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
40
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
60
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
80
|
115 mm
|
25 Stuk
|
||
|
120
|
125 mm
|
25 Stuk
|
||
|
40
|
125 mm
|
25 Stuk
|
||
|
60
|
125 mm
|
25 Stuk
|
||
|
80
|
125 mm
|
25 Stuk
|
||
|
40
|
150 mm
|
10 Stuk
|
| Vorm | 27A |
| EAN | 9009258217605 |
| Opname | 22,23 mm |
| Korrelgrootte | 80 |
| Ø | 125 mm |
| Uitvoering | Gekropt |
| Korreltype | Zirkoniumkorund |
| VPE | 25 Stuk |