| Art.nr. | Schroeven-Ø | b | d1 | Draaimoment | VPE | |
|
M 8
|
24 mm
|
104 - 112 mm
|
18 Nm
|
25 Stuk
|
||
|
M 8
|
24 mm
|
113 - 121 mm
|
18 Nm
|
25 Stuk
|
||
|
M 8
|
24 mm
|
122 - 130 mm
|
18 Nm
|
50 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
131 - 139 mm
|
29 Nm
|
25 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
140 - 148 mm
|
29 Nm
|
50 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
149 - 161 mm
|
29 Nm
|
10 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
162 - 174 mm
|
29 Nm
|
10 Stuk
|
||
|
M 5
|
18 mm
|
17 - 19 mm
|
4,5 Nm
|
50 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
175 - 187 mm
|
29 Nm
|
10 Stuk
|
||
|
M 10
|
26 mm
|
188 - 200 mm
|
29 Nm
|
25 Stuk
|
| Vorm | C1 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| DIN | 3017-3 |
| EAN | 9010685220434 |
| b | 18 mm |
| d1 | 17 - 19 mm |
| Draaimoment | 4,5 Nm |
| Schroeven-Ø | M 5 |
| T | 0,6 |
| Type | C1 (eendelig) |
| VPE | 50 Stuk |