| EAN | 8711563137820 |
| Model | Safety Step |
| Fabrikantscode | 503002 |
| Aantal treden / sporten | 2 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 7.1 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Kleur | Aluminium |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 0.46 m |
| Maximale werkhoogte | 2.45 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 56 cm |
| Opbergdiepte | 11 cm |
| Opberghoogte | 80 cm |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Vast |
| Trede / sport afstand | 22 cm |
| Trede / sport diepte | 23 cm |
| Trede breedte | 36 cm |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Verpakking |