De STIHL doorslijpmachines overtuigen door hun compacte, werkvriendelijke design,
hoge prestaties en technologie en kwaliteit ontworpen voor zwaar gebruik.
Met wateraansluiting
Zonder snijschijf
| EAN | 9009258715354 |
| Boorgat-Ø | 20 mm |
| voor Ø | 300 mm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Vermogen | 3,2 kW |
| Snijdiepte | 100 mm |
| Cilinderinhoud | 66,7 cm³ |
| Geluidsdrukniveau | 98 dB |
| VPE | 1 Stuk |