| Art.nr. | t | B | Fabrikantscode | VPE | |
|
2 mm
|
180 mm
|
BETA2/200
|
150 Stuk
|
||
|
2 mm
|
280 mm
|
BETA2/300
|
100 Stuk
|
||
|
2 mm
|
380 mm
|
BETA2/400
|
80 Stuk
|
||
|
4 mm
|
280 mm
|
BETA4/300
|
50 Stuk
|
||
|
4 mm
|
380 mm
|
BETA4/400
|
40 Stuk
|
||
|
4 mm
|
480 mm
|
BETA4/500-B
|
25 Stuk
|
||
|
4 mm
|
580 mm
|
BETA4/600-B
|
25 Stuk
|
De BETA trekstangen worden gebruikt als trekverbinding tussen houten onderdelen en beton. De verbinding met de steun wordt gemaakt met CNA kamnagels of CSA schroeven.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Thermisch verzinkt (tZn) |
| EAN | 9009258901429 |
| A | 40 mm |
| B | 180 mm |
| C | 20 |
| t | 2 mm |
| Toelating | ETA 07/0285 |
| Alternatief artikel voor | 60261720000 |
| Fabrikantscode | BETA2/200 |
| VPE | 150 Stuk |