| Art.nr. | C | B | D | Fabrikantscode | |
|
85
|
60 mm
|
95 mm
|
ETB120-B
|
||
|
95
|
60 mm
|
130 mm
|
ETB160-B
|
||
|
138
|
75 mm
|
165 mm
|
ETB190-B
|
||
|
58
|
60 mm
|
69 mm
|
ETB90-B
|
De ETB fittingconnectoren zijn geschikt voor hoofdbalk- en secundaire balkverbindingen en voor kolommen en secundaire balkverbindingen.
| Materiaal | Aluminium |
| EAN | 9009258903171 |
| A | 121 mm |
| B | 60 mm |
| C | 85 |
| D | 95 mm |
| t2 | 10 |
| t1 | 6 |
| Toelating | ETA 07/0245 |
| Alternatief artikel voor | 0681001012000 25 |
| Fabrikantscode | ETB120-B |
| VPE | 25 Stuk |