| Art.nr. | C | B | Fabrikantscode | VPE | |
|
25
|
42 mm
|
ANPS204425
|
200 Stuk
|
||
|
40
|
42 mm
|
ANPS204440
|
200 Stuk
|
||
|
60
|
42 mm
|
ANPS204460
|
200 Stuk
|
||
|
25
|
42 mm
|
ANPS204625
|
200 Stuk
|
||
|
25
|
62 mm
|
ANPS206625
|
200 Stuk
|
||
|
40
|
62 mm
|
ANPS206640
|
100 Stuk
|
||
|
50
|
62 mm
|
ANPS206650
|
150 Stuk
|
||
|
60
|
62 mm
|
ANPS206660
|
100 Stuk
|
||
|
80
|
62 mm
|
ANPS206680
|
100 Stuk
|
||
|
60
|
82 mm
|
ANPS208860
|
100 Stuk
|
ANPS hoekverbindingen zijn geschikt voor eenvoudige en lichte houtconstructies zonder statische vereisten.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Thermisch verzinkt (tZn) |
| EAN | 9009258901047 |
| A | 42 mm |
| B | 42 mm |
| C | 25 |
| t | 2 mm |
| Alternatief artikel voor | 60263000100 |
| Fabrikantscode | ANPS204425 |
| VPE | 200 Stuk |