| Art.nr. | C | Fabrikantscode | VPE | |
|
60
|
AJ60416
|
50 Stuk
|
||
|
80
|
AJ80416
|
25 Stuk
|
||
|
100
|
AJ99416
|
25 Stuk
|
De AJ hoekverbinders worden gebruikt voor hout/houtverbindingen in dragende constructies en zijn geschikt voor het bevestigen van houten constructies die onderhevig zijn aan grotere opwaartse krachten.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Thermisch verzinkt (tZn) |
| EAN | 9009258900743 |
| A | 164 mm |
| B | 84 mm |
| C | 60 |
| t | 4 mm |
| Toelating | ETA 06/0106 |
| Alternatief artikel voor | 60260706000 |
| Fabrikantscode | AJ60416 |
| VPE | 50 Stuk |