| Art.nr. | Dikte | Lengte | Gatenafstand | VPE | |
|
3 mm
|
30 m
|
0 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
36 m
|
20 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
42 m
|
26 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
50 m
|
33 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
59 m
|
40 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
72 m
|
52 mm
|
25 Stuk
|
||
|
3 mm
|
88 m
|
66 mm
|
25 Stuk
|
||
|
5 mm
|
122 m
|
84 mm
|
10 Stuk
|
||
|
5 mm
|
148 m
|
120 mm
|
10 Stuk
|
| EAN | 9010685606375 |
| Breedte | 30 mm |
| d | M 6 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Lengte | 30 m |
| Gatenafstand | 0 mm |
| Bouwgrootte | 0 mm |
| VPE | 25 Stuk |