| Art.nr. | Sterkte | Breedte | Draaddikte | max. Toerentallen | Ø | VPE | |
|
17 mm
|
17 mm
|
0,3 mm
|
15000 1/min
|
70 mm
|
5 Stuk
|
||
|
9 mm
|
9 mm
|
0,2 mm
|
20000 1/min
|
30 mm
|
10 Stuk
|
||
|
10 mm
|
9 mm
|
0,2 mm
|
18000 1/min
|
40 mm
|
10 Stuk
|
||
|
16 mm
|
16 mm
|
0,2 mm
|
18000 1/min
|
40 mm
|
10 Stuk
|
||
|
10 mm
|
11 mm
|
0,3 mm
|
15000 1/min
|
50 mm
|
10 Stuk
|
||
|
17 mm
|
17 mm
|
0,3 mm
|
15000 1/min
|
50 mm
|
10 Stuk
|
||
|
12 mm
|
12 mm
|
0,3 mm
|
15000 1/min
|
60 mm
|
10 Stuk
|
Deze ronde borstels zijn gemaakt voor professioneel gebruik. Deze allround gereedschappen worden gekenmerkt door hun dichte draadvulling en ongebalanceerde loop.
| EAN | 9010685578238 |
| Breedte | 17 mm |
| Draaddikte | 0,3 mm |
| max. Toerentallen | 15000 1/min |
| Schacht-Ø | 6 mm |
| Sterkte | 17 mm |
| Ø | 70 mm |
| VPE | 5 Stuk |