| Art.nr. | Breedte | Draaddikte | Ø | |
|
12 mm
|
0,35 mm
|
115 mm
|
||
|
13 mm
|
0,5 mm
|
178 mm
|
| EAN | 9009258443998 |
| Aantal | 20 vlechten |
| Opname | 22,23 |
| Boring | 22,23 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Draaddikte | 0,35 mm |
| max. Toerentallen | 12500 1/min |
| Ø | 115 mm |
| VPE | 1 Stuk |