| Art.nr. | max. Toerentallen | Ø | VPE | |
|
9000 1/min
|
178 mm
|
12 Stuk
|
||
|
12500 1/min
|
125 mm
|
1 Stuk
|
| EAN | 9009258615487 |
| Opname | 22,23 |
| Boring | 22,23 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Draaddikte | 0,5 mm |
| max. Toerentallen | 12500 1/min |
| Ø | 125 mm |
| Alternatief artikel voor | 8713125 000 1 |
| VPE | 1 Stuk |