| Art.nr. | Breedte | max. Toerentallen | Ø | |
|
23 - 25 mm
|
6000 1/min
|
150 mm
|
||
|
23 - 26 mm
|
6000 1/min
|
178 mm
|
||
|
32 - 35 mm
|
6000 1/min
|
178 mm
|
||
|
24 - 27 mm
|
4500 1/min
|
200 mm
|
||
|
32 - 37 mm
|
3600 1/min
|
250 mm
|
Je ontvangt de volgende boorgaten:
| EAN | 9009258443783 |
| Opname | 31,75 |
| Boring | 50 mm |
| Breedte | 23 - 25 mm |
| Draaddikte | 0,3 mm |
| max. Toerentallen | 6000 1/min |
| Ø | 150 mm |
| Uitvoering | + Set 3 |
| VPE | 1 Stuk |