| EAN | 8711563133372 |
| Model | RS TOWER 5 |
| Fabrikantscode | 303706 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 2.17 kg |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Kleur | Aluminium |
| Opbergbreedte | 0.05 cm |
| Opbergdiepte | 0.07 cm |
| Opberghoogte | 2.57 cm |
| Steigerlengte | 2.45 m |
| VPE | 1 Stuk |