| EAN | 8711563234703 |
| Model | MiTOWER |
| Fabrikantscode | C003004 |
| Brutogewicht | 99 kg |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| EN 1004 belastingsklasse | 3 |
| Ergo360 | Ja |
| Frame breedte | 0.75 m |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜV |
| Maximaal aantal personen op platform | 1 |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale platformhoogte binnen | 3.2 m |
| Maximale platformhoogte buiten | 3.2 m |
| Maximale stahoogte | 3.2 m |
| Maximale werkhoogte | 5.2 m |
| Maximale werkhoogte binnen | 5.2 m |
| Maximale werkhoogte buiten | 5.2 m |
| Minimum aantal personen opbouw | 1 |
| Opbouwmethode | Schoren |
| Platformlengte | 1.2 m |
| Platformsamenstelling | enkel |
| Platformtype | Fiber-Deck® |
| Producthoogte gebruiksstand | 4.35 cm |
| Steigerbreedte | 0.75 m |
| Steigerlengte | 1.20 m |
| Toegangsklasse | XXCD |
| Trede / sport afstand | 25 cm |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 3.21 x 1.59 m x m |
| VPE | 1 Stuk |