| Art.nr. | c | d | l | VPE | |
|
0,63 mm
|
5 mm
|
18 mm
|
200 Stuk
|
||
|
1 mm
|
8 mm
|
20 mm
|
100 Stuk
|
Overal inkepingen
ISO 8744 vervangt DIN 1471 | Er is uitwisselbaarheid I Lengte volgens ISO nu inclusief kruinen (volgens DIN voorheen zonder kruinen).
| Materiaal | RVS A1 |
| DIN | 1471 |
| RoHS-conform | Ja |
| EAN | 9009258985153 |
| c | 0,63 mm |
| d | 5 mm |
| l | 18 mm |
| Opmerkingstekst | ISO 8744 vervangt DIN 1471 | Er is uitwisselbaarheid I Lengte volgens ISO nu inclusief kruinen (volgens DIN voorheen zonder kruinen). |
| VPE | 200 Stuk |