De Varius Quattro is een omkeerbare ringratelsleutel met vier aandrijvingen.
Hij heeft fijne tanden met 72 tanden en een draaihoek van slechts 5°. Dit maakt hem ideaal voor gebruik in kleine ruimtes.
De rechte moersleutel is gemaakt van chroom vanadium staal met een fijne satijnen afwerking.
Voordelen:
| EAN | 9009258762907 |
| Breedte | 33,6 mm |
| Gewicht | 196 g |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte | 190 mm |
| SW | 10 / 13, 17 / 19 mm |
| Alternatief artikel voor | 8778000016000 1 |
| VPE | 1 Stuk |