| EAN | 8711563273344 |
| Model | Kibo |
| Fabrikantscode | 515312 |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 25.2 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Kleur | Aluminium |
| Ladderbasis | Uitgebogen |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 6.83 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 3.32 m |
| Maximale werkhoogte | 8.85 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 5.30 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 118.3 cm |
| Opbergdiepte | 22 cm |
| Opberghoogte | 346 cm |
| Red Step® | Ja |
| Trede / sport afstand | 28 cm |
| Trede / sport diepte | 28 cm |
| Uitgeschoven lengte | 7.93 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.99 x 1.19 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |