| EAN | 8711563100800 |
| Model | Mounter |
| Fabrikantscode | 122412 |
| Aantal treden / sporten | 2 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 45.7 cm |
| Brutogewicht | 18.6 kg |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Kleur | Zwart |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 4.97 m |
| Maximale werkhoogte | 6.95 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 108 cm |
| Opbergdiepte | 17.6 cm |
| Opberghoogte | 334 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 27 cm |
| Trede / sport diepte | 45 cm |
| Uitgeschoven lengte | 6.07 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.52 x 1.08 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |