| EAN | 8711563156616 |
| Model | All Round |
| Fabrikantscode | 108412 |
| Aantal treden / sporten | 2 x 12 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 40 cm |
| Brutogewicht | 12.4 kg |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Maximale stahoogte | 4.58 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 2.06 m |
| Maximale werkhoogte | 6.55 m |
| Opbergbreedte | 112 cm |
| Opbergdiepte | 12.2 cm |
| Opberghoogte | 305 cm |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 cm |
| Trede / sport diepte | 32 cm |
| Uitgeschoven lengte | 5.65 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1.47 x 1.12 m x m |
| Warenwet | Ja |
| VPE | 1 Stuk |