| EAN | 4966376408924 |
| Model | CR18DMA |
| Fabrikantscode | CR18DMAW4Z |
| Afmetingen L x B x H | 246 x 207 x 87 mm |
| Batterij voltage | 18 V |
| Capaciteit hout | 300 mm |
| Capaciteit staal | 13 mm |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Motor zonder koolborstels | Y |
| Slaglengte | 29 mm |
| Toerental onbelast | 0 - 3.000 min |
| VPE | 1 Stuk |