| Art.nr. | Lengte | Werklengte | Tandverdeling | |
|
150 mm
|
130 mm
|
3,2 - 4,2 mm
|
||
|
225 mm
|
205 mm
|
3,2–4,2 mm
|
Speciaal reciprozaagblad voor krachtig, ruw en snel zagen in hout met hooggelegeerde (geharde) schroeven en spijkers of stalen elementen, gegoten stalen buizen en met glasvezel versterkte kunststof / epoxy.
Hardmetalen tanden gezet en geslepen
Toepassingsgebied:
Hout met hooggelegeerde (geharde) schroeven en spijkers, hout met stalen elementen, gegoten stalen buizen, glasvezel / epoxy
Voordelen:
Aantekening:
Uitstekend voor gegoten stalen buizen.
| EAN | 9010685221981 |
| Werklengte | 130 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Sterkte | 1,3 mm |
| Tandverdeling | 3,2 - 4,2 mm |
| Alternatief artikel voor | 0605510001000 1 |
| VPE | 3 Stuk |