| Art.nr. | Lengte | max. toel. Belasting | |
|
240 mm
|
408 N
|
||
|
320 mm
|
306 N
|
||
|
400 mm
|
245 N
|
||
|
480 mm
|
204 N
|
Het aanbevolen maximale draagvermogen verwijst naar een enkele belasting aan het uiteinde van de beugel. Er wordt geen rekening gehouden met de bevestiging van de beugel aan andere onderdelen en deze moet individueel worden bepaald.
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verzinkt (A2K) |
| EAN | 9009258256345 |
| Grondplaat | 120 x 40 x 5 mm |
| Lengte | 400 mm |
| max. toel. Belasting | 245 N |
| Profil | 28/30 |
| Sterkte | 1,75 mm |
| Grondplaat langgat | 19 x 10 mm |
| Opmerkingstekst | Het aanbevolen maximale draagvermogen verwijst naar een enkele belasting aan het uiteinde van de beugel. Er wordt geen rekening gehouden met de bevestiging van de beugel aan andere onderdelen en deze moet individueel worden bepaald. |
| VPE | 25 Stuk |